دانلود Lucky Patcher حذف لایسنس برنامه ها و بازی های اندروید

دانلود بهترین و تمومی نسخه های موجود Lucky Patcher بصورت کاملا رایگان در کافه دانلود

Lucky-Patcher

Lucky Patcher نرم افزاری قدرتمند و محبوب برای حذف لایسنس برنامه ها و بازی های اندروید است که با آن قادر خواهید بود اپلیکیشن های غیررایگان را دور بزنید و به صورت کامل از امکانات آن ها بهره ببرید. اگر گوشی شما روت شده است این برنامه را به شما پیشنهاد می کنیم و ارزش امتحان کردن را خواهد داشت.

در ادامه مطلب می توانید تمامی نسخه های موجود Lucky Patcher را به انتخاب خود دانلود نمایید …

Download Lucky Patcher

در Lucky Patcher نرم افزارها و بازی هایی که نیاز به حذف لایسنس یا تبلیغات داشته باشند نمایش داده می شوند و شما به راحتی می توانید حق بیمه ی هر کدام را که مایلید حذف نمایید. این نرم افزار بیشتر برنامه های لایسنس دار را شامل می شود و روز به روز با آپدیت های جدید بر تعداد آن ها افزوده می شود.

توجه : برای استفاده از برنامه ی Lucky Patcher دستگاه اندروید شما باید روت شده باشد.

توجه داشته باشید که : نسخه 5.6.5 از لاکی پچر به روت احتیاج ندارد و در دستگاه های روت نشده نیز کار میکند اما بعضی قسمت های آن در گوشی های روت نشده وجود ندارد…

Lucky-Patcher-1 Lucky-Patcher-2 Lucky-Patcher-3

جدیدترین نسخه های لاکی پتچر (Lucky Patcher) را می توانید به صورت کاملا رایگان و با یک کلیک از کافه دانلود برای گوشی اندرویدی خود دریافت کنید .

ما برای راحتی و آسایش شما عزیزان تمومی نسخه های موجود Lucky Patcher را در جعبه دانلود زیر قرار داده ایم که بصورت کاملا رایگان تنها با یک کلیک ساده می توانید دریافت کنید .

امید است مورد پسند شما عزیزان واقع گردد .