دانلود نرم افزار بالا بردن سرعت مرورگرها فایرفاکس Firefox، گوگل کروم ، اپرا

افزایش سرعت مرورگر فایرفاکس ، گوگل کروم و اپرا با پلاگین SpeedyFox 2.0.12 Build 85

امروزه اکثر شما عزیزان مرورگر پرقدرت فایرفاکس موزیلا را می شناسید و در حال استفاده جهت باز کردن صفحات وب در اینترنت می باشید . مرورگر فایرفاکس به دلیل داشتن امکانات متعدد و افزونه های فراوان و مفید ، یکی از بهترین و پرقدت ترین مرورگرهای اینترنت به شمار می آید . اما بسیاری از کاربران پس از مدتی استفاده از این مرورگر، شاهد کند شدن آن خواهند شد. این کند شدن سرعت به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به افزایش کوکی های اینترنتی و SQLITE databases اشاره کرد که تاثیر زیادی در کاهش سرعت مرورگر فایرفاکس شما خواهند داشت.

SpeedyFox

به همین جهت کافه دانلود نرم افزار کم حجم و رایگان SpeedyFox  یا همان روباه تیزرو را به شما معرفی می کند .

این نرم افزار قادر است با بهینه کردن تنظیمات کوکی های فایرفاکس و نیز فشرده سازی حجم SQLITE databases باعث افزایش سرعت اجرای فایرفاکس و سایر فرایندهای وابسته به آن شود. این نرم افزار کاملا ایمن بوده و کاری به بوکمارک ها، مدیریت پسوردها و سایر گزینه های امنیتی موجود در مرورگر فایرفاکس شما ندارد و می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید. همچنین استفاده از نرم افزار SpeedyFox بسیار ساده می باشد.

طریقه استفاده : برای استفاده از این نرم افزار ابتدا مرورگر فایرفاکس خود را ببندید و نرم افزار SpeedyFox را اجرا کرده و پس از انتخاب پروفایل خود که به صورت پیش فرض default است ، بر روی دکمه ی Optimize کلیک کرده و مرورگر خود را اجرا نمائید و از سرعت بالای فایرفاکس خود لذت ببرید.
 
قابل استفاده در Firefox/Skype/Chrome/Thunderbird

با کافه دانلود همیشه یک قدم جلوتر از دوستان خود باشید